dzielny-zonglerka-artystyczna-zongler-belka-gora
dzielny-zonglerka-artystyczna-zongler-aktualnosci-grafika

AKTUALNOŚCI
:
 
Premiera napoju Buddha
10.09.2012
W ostatnią sobotę mój pokaz uświetnił premierę najnowszego napoju marki Food Care - Buddha. Wydarzenie odbyło się w Krakowie, w nowo otwartym Burlesque Club, a ja wykonałem pokaz żonglerki kontaktowej w oprawie ogniowej. W najbliższą środę występuję na zamkniętym evencie w Iławie a już w sobotę 15 września zapraszam na otwarty pokaz do Inowrocławia!

MultiVisual

17.05.2011
Wystartowała strona projektu Multivisual, zapraszamy do obejżenia materiału promocyjnego z rekwizytami dzięki którym możemy wyświetlić dowolną grafikę lob logo.

http://multivisual.pl

Rusza projekt "Multi Visual"
18.03.2012

„Multi Visual” to unikalny pokaz przy użyciu najwyższej klasy programowalnego sprzętu żonglerskiego, który dzięki wbudowanym diodom LED może świecić dowolnym kolorem. Daje to możliwość zaprogramowania rekwizytów w taki sposób, aby świecił, migał i zmieniał kolory, światłem obrazując muzykę wykorzystaną w pokazie. Dzięki specjalnym rekwizytom, stworzonym specjalnie na potrzebę projektu „Multi Visual”, w trakcie pokazu wyświetlone może zostać dowolne logo, napis czy inna grafika – wszystko to na żywo na oczach widzów.


Archiwum 2006 | 2007 | 2008

facebook youtube
dzielny-zonglerka-artystyczna-zongler-belka-lewa dzielny-zonglerka-artystyczna-zongler-logo dzielny-zonglerka-artystyczna-zongler-belka-prawa
dzielny-zonglerka-artystyczna-zongler-aktualnoscidzielny-zonglerka-artystyczna-zongler-omniedzielny-zonglerka-artystyczna-zongler-ofertadzielny-zonglerka-artystyczna-zongler-glaeria dzielny-zonglerka-artystyczna-zongler-rekomendacjedzielny-zonglerka-artystyczna-zongler-kalendariumdzielny-zonglerka-artystyczna-zongler-kontakt